Klea tregon si arriti t’ia rrëmbente zemrën Elgiti

Klea tregon si arriti t’ia rrëmbente zemrën Elgiti
18:01 | 12 Shtator 2019

Klea Huta ka treguar se si ia mori zemrën Elgit Doda.

Klea Huta dhe Elgit Doda janë çift shumë i komentuar në shoubiz, shkruan lajmi.net.

Nuk mungojnë herë pas here dedikimet për njëri-tjetrin, e së fundi ishte Klea ajo e cila tregoi se si ia mori zemrën Elgiti.

Ajo ka publikuar një video, në të cilën shfaqi Elgitin duke i rënë pianor, e me këtë tregoi se muzika ishte rruga drejt zemrës së saj.

“Kur më pyesin: Po si ta mori zemrën?”, ishte mbishkrimi që ajo ia la videos. /Lajmi.net/

TAGS