Klubet londineze duan transferimin e yllit të Bournemouth

Klubet londineze duan transferimin e yllit të Bournemouth
Tash esht Koha

Arsenal janë shumë të bindur se mund ta mposhtin Tottenhamin në garë për transferimin e yllit të Bournemouth, Ryan Fraser, shkruan ‘Daily Mail’.

26 vjeçari në fund të këtij sezoni do të jetë lojtar i lirë dhe ka qenë tejet I lidhur me një kalim tek Spurs.

Por, në garë për të kanë hyrë edhe Arsenal që tashmë ka marrë primatin ëpr transferimin e tij.

Fraser ka qenë lojtari më I spikatur i Bournemouth në dy sezonet e fundit.

MEDIAL.mk

Tash esht Koha