Korab Shaqiri tregon përse vendosi të marrë pjesë në “Kënga Magjike”

Korab Shaqiri tregon përse vendosi të marrë pjesë në “Kënga Magjike”
Tash esht Koha

19:16 |

Korab Shaqiri tregon se çfarë e shtyu të marrë pjesë në festivalin “Kënga Magjike”.

Korab Shaqiri ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Në këtë intervistë, këngëtari ka folur rreth pjesëmarrjes së tij në festivalin “Kënga Magjike”, ku tregon arsyen përse vendosi të marrë pjesë dhe se cilat janë pritshmëritë e tij nga ky festival.

I ngjajshëm

Po ashtu, ai zbuloi edhe detaje rreth projekteve të tjera që planifikon t’i publikojë pas këngës “Fenomen”, me të cilën po garon në festival.

Më poshtë gjendet intervista e plotë e Korab Shaqirit, ku mund të mësoni se çfarë tha ai. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

19:23 |

Tash esht Koha
TAGS