Koronavirusi/ Vesa Luma: Lufta e dytë që po e përjetoj, kësaj here ndaj një të panjohure

Koronavirusi/ Vesa Luma: Lufta e dytë që po e përjetoj, kësaj here ndaj një të panjohure
Tash esht Koha

Koronavirusi që ka prekur pothuajse çdo vend të botës, ka shënuar mijëra viktima dhe mijëra të tjerë të infektuar. Si rrjedhojë e thellimit të bilancit nga koronavirusi edhe Zelanda e Re, shteti ku jetojnë Vesa Luma dhe Big Basta, do të futet në karantinë.

Në një foto të postuar në “Instagram”, këngëtarja shkruan se po shijon ditët e fundit të lirisë, teksa tregon se koronavirusi është lufta e dytë që po e përjeton, pas luftës së Kosovës.

“Duke shijuar diten e fundit te “lirise” ..kush kish me thon..kjo eshte lufta e dyte qe po e perjetoj..kesaj here ndaj nje te panjohure ‍♀️ Nga sot as ne fund te botes nuk vjen njeri #lockdoën ..dej n’kismet ❤️”- janë fjalët e Vesës në postim.

Tash esht Koha
TAGS