Kosovari shkakton penallti, kosovari shënon penallti

Fenerbahce
ka shënuar një tjetër gol kundër Kasimpasas

Kush
tjetër pos sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriq.

Ai
ka realizuar të dytin personal dhe për ekipin e tij në minutën e 44’, po ashtu
nga penalltia.

Penalltia u shkaktuar nga mbrojtësi kosovar Loret Sadiku, raporton Gazeta Express.

MEDIAL.mk