Kosovë – Çeki, ndryshim drastik i kuotave në bastore

Kosovë – Çeki, ndryshim drastik i kuotave në bastore
10:06 | 7 Shtator 2019

Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Çekisë ballafaqohen mes vete në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, me fillim nga ora 15:00.

Kjo ndeshje është e rëndësishme për të dy kombëtaret, që po kërkojnë vendin e dytë në grupin A kualifikues.

Lëndimet e lojtarëve te Kosova, kanë bërë që në ditën e ndeshjes, kuotat për fitoren e Kosovës në bastore të rriten.

Fitorja e Kosovës tani koutohet 3.5, ndërsa barazimi 3.4.

Në anën tjetër, kuotat për fitoren e Çekisë kanë rënë në 2.25./Lajmi.net/

TAGS