Krenari i ankohet publikisht Luanës: Ik me pushime

Krenari i ankohet publikisht Luanës: Ik me pushime

Luana Vjollca na ka treguar në Instagramin e saj angazhimet për projektet e reja që do të sjellë. Por duket se gjithë ky angazhim me punë, i ka sjellë probleme me partnerin. Krenar Çoçaj i është ankuar publikisht në rrjetet sociale, duke kërkuar që ajo të shkojë me pushime.

Në foton e publikuar ku shfaqet në studio, Krenari nuk ka duruar dhe ia ka thënë publikisht se e ka lodhur me punën. “Na ke lodh pune pune qu shko naj pushim mo’, ka shkruar partneri i moderatores.

TAGS