Kualifikimet për EURO 2020 – këto ndeshje luhen sonte

Kualifikimet për EURO 2020 – këto ndeshje luhen sonte
13:53 | 15 Nentor 2019

Ndeshjet kualifikuese për Euro 2020 vazhdojnë edhe sonte (e premte).

Plot tetë ndeshje do të zhvillohen sonte, duke filluar nga ora 18:00.

Janë tri ndeshje që do të zhvillohen në këtë orar, me Armeninë që takohet me Greqinë, Finlandën me Lihtenshtajnin dhe Norvegjinë me Ishujt Faroe.

Nga ora 20:45, Zvicra takohet me Gjeorgjinë, Bosnja pret Italinë, ndërsa Spanja Maltën.

Gjitha përballjet e ditës së sotme i gjeni në pjesën e mëposhtme./Lajmi.net/

TAGS