Kush është bjondja misterioze me syze dielli/ Njihuni me zëdhënësen e OFL

Kush është bjondja misterioze me syze dielli/ Njihuni me zëdhënësen e OFL

Që nga nisja e Operacionit Forca e Ligjit, krahas masave të marra, ajo që ka rënë në sy ishte zëdhënësja për shtyp, e cila me uniformën zyrtare mbante syze dielli. Në rrjetet sociale ka plasur ironi tashmë për figurën e pazakontë të bjondes, që komunikonte me mediat rreth masave të marra për personat që janë të shënjestruar nga ky operacion.  Ajo është Eljes Breca, e diplomuar për psikologji dhe ka rreth një vit që është pjesë e PR të OFL-së.

[embedded content]

TAGS