Kush është mashkulli që po e puth Genta Ismajli? Publikohet video

Kush është mashkulli që po e puth Genta Ismajli? Publikohet video
8:40 | 12 Shtator 2019

Foto: Instagram

Publikohet video ku Genta shfaqet duke e puthur një mashkull.

Këngëtarja Genta Ismajli është një prej këngëtareve e cila ka arritur që ta mbaj larg mediave e publikut jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Që nga ndarja me Milot Binakun emri i saj nuk është lakuar për flirte apo edhe ndonjë lidhje tjetër të gjatë.

Genta kohën më të madhe po e kalon me shoqëri dhe bashkëpunëtor. Në një video të fundit shihet duke e puthur një mashkull por nuk dihet se çfarë e ka këngëtarja./Lajmi.net/

TAGS