Kush është vajza e zv.ministrit dhe partnerja e Belind Këlliçit që ishte sot në protestë

Kush është vajza e zv.ministrit dhe partnerja e Belind Këlliçit që ishte sot në protestë

Në protestën e ditme të sotme krahas personazheve të njohur janë parë edhe element nga kampi tjetër  politik. Në shesh ka qenë e  pranishme edhe Anna Shkreli, vajza e zv.ministrit të Infrastrukturës Artan Shkrelit dhe ish-deputetes së PS, Ledi Shamku.

Ajo mbështet kështu kauzën e artistëve, ndonëse babai i saj është pjesë e qeverisë. Anna është partnerja e kreut të FRPD, Belind Këlliçit. Nuk dihet nëse ajo ka qenë në protestë për të mbështetur partnerin e saj, apo kauzën e artistëve.