Kush janë këngëtarët më seksi në estradë? Flasin qytetarët

Kush janë këngëtarët më seksi në estradë? Flasin qytetarët

Qytetarët kanë treguar se kush prej artistave mendojnë se janë më seksi.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët në sheshet e Prishtinës janë pyetur se kush janë këngëtarët më seksi të estradës, shkruan lajmi.net.

Ata kanë treguar se kë prej meshkujve dhe femrave të estradës e konsiderojnë më seksi dhe se cfarë pëlqejnë tek ata.

Klikoni në videon e mëposhtme për të kuptuar përgjigjet e qytetarëve dhënë në rubrikën “VoxPop”. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS