Kush janë këngëtarët më seksi në estradë? Ja çfarë thonë qytetarët

Kush janë këngëtarët më seksi në estradë? Ja çfarë thonë qytetarët

Qytetarët kanë dhënë mendimet e tyre se kush prej artistëve mendojnë se janë më seksi.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët në sheshet e Prishtinës janë pyetur se kush janë këngëtarët më seksi të estradës, shkruan lajmi.net.

Ata kanë treguar se kë prej femrave e meshkujve të estradës e konsiderojnë më seksi dhe se cfarë pëlqejnë te ata.

Shikojeni videon e mëposhtme për të kuptuar përgjigjet e qytetarëve dhënë në rubrikën “VoxPop”. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS