Kush për kë votoi? Messi votoi për Ronaldo, Ronaldo jo për Messin

Kush për kë votoi? Messi votoi për Ronaldo, Ronaldo jo për Messin

23:00 |

Janë zbuluar edhe votat e lojtarëve në ‘The Best FIFA Football Awards’.

Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i vitit nga FIFA, duke lënë prapa Cristiano Ronaldon dhe Virgil Van Dijk.

Por, kush për kë votoi në ceremoninë e madhe?

Lionel Messi ka zgjedhur Ronaldon në top treshen e tij (Sadio Mane, Cristiano Ronaldo, Frenkie de Jong), por e kundërta nuk ndodhi, raporton lajmi.net.

Cristiano Ronaldo zgjodhi që votat e tij të shkojnë për Matthijs de Ligt, Frenkie de Jong e Kylian Mbappe.

Klikoni KËTU për të parë kush për kë votoi.

autor: Lajmi.net

23:00 |

TAGS