Kushtrimi thotë se roli i Rrahmanit pati ndikim në jetën e tij private

Kushtrimi thotë se roli i Rrahmanit pati ndikim në jetën e tij private
11:13 | 6 Korrik 2019

Kushtrim Qerimi ka folur rreth rolit të tij në “O sa mirë”.

Kushtrim Qerimi ishte të premtën në një intervistë për “Mirage”, ku foli për më të rejat rreth tij, shkruan lajmi.net.

Ai tregoi se çfarë ndikimi kishte roli i tij në serialin “O sa mirë” në jetë private, krahasuar me karrierën e tij disavjeçare në teatër.

Aktori po ashtu tregoi detajet e shfaqjes “Un inspektori”, në të cilën ka marrë rolin kryesor si dhe planet e tjera në profesion.

[embedded content]

Të gjitha këto dhe shumë gjëra tjera, Kushtrimi na i tregon në intervistën për “Mirage”, e cila gjendet në linkun e mësipërm. /Lajmi.net/

TAGS