Ky është filmi i preferuar i Taynës

Ky është filmi i preferuar i Taynës
Tash esht Koha

16:55 |

Tayna ka treguar se cili është filmi i saj i preferuar.

Reperja Tayna po u qëndron pranë fansave të saj, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh publikon foto të ndryshme, qoftë nga përditshmëria apo edhe nga mbrëmjet e ndryshme muzikore ku performon.

I ngjajshëm

E së fundmi është treguar e hapur duke u lënë hapsirë atyre për të bërë pyetje.

Dikujt prej ndjekësve u ka interesuar ta dinë se cili është filmi i preferuar i Taynës dhe ajo ka dhënë përgjigjen./Lajmi.net/ 

autor: Lajmi.net

17:00 |

Tash esht Koha
TAGS