Ky postim sqaron gjithçka rreth lidhjes së Getit dhe Marinës

Ky postim sqaron gjithçka rreth lidhjes së Getit dhe Marinës
16:12 | 2 Shtator 2019

Javë me radhë u flit për një ndarje të mundshme të Getit dhe Marinës.

Javë më parë mediat shqiptare filluan të flasin për një ndarje të mundshme mes çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kjo për shkak ‘kinse’ këngëtari nuk ishte i pajtimit që moderatorja të dal edhe një herë para ekraneve televizive, shkruan lajmi.net.

Tani me një postim të bërë bukuroshja ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet e javëve të fundit.

Ajo ka ndarë një imazh në Instagram bashkë me burrin e saj dhe duket mjaft e lumtur në prehrin e bashkëshortit.

Sa i përket projekteve televizive mbetet të shihet nëse Marina do prezantoj ndonjë program këtë sezon. /Lajmi.net/

TAGS