Kylie Jenner realizon set të ri fotografik, provokon me këmbët lart

Kylie Jenner realizon set të ri fotografik, provokon me këmbët lart

Kylie Jenner është shfaqur provokuese duke ngritur këmbët sipër.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, të cilat i shkëputi nga fotosesioni i ri, shkruan lajmi.net.

Modelja shfaqet atraktive e veshur në të zeza, ndërsa ka provokuar duke ngritur këmbët lart.

Natyrisht se në fotografinë e fundit, Kylie kishte në fokus këmbët seksi, ndërsa pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, Kylie Jenner është në lidhje dashurie me Travis Scott dhe bashkë kanë një vajzë, Stormin. /Lajmi.net/

TAGS