Labinot Gashi prezanton koleksionin e ri të veshjeve, këta ishin të pranishmit

Labinot Gashi prezanton koleksionin e ri të veshjeve, këta ishin të pranishmit
Tash esht Koha

19:49 |

Labinot Gashi dhe Walone Fashion Group kanë prezantuar koleksionin e ri të veshjeve.

“L’etoile”, titullohet koleksioni i ri i veshjeve që u prezantua së fundi nga Labinot Gashi dhe Walone Fashion Group, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” ishte i pranishëm në këtë event, për të parë se si shkoi i gjithë organizimi dhe cilët ishin të pranishmit.

I ngjajshëm

Për kamerën e “Mirage”, Labi tregoi se a shkoi gjithçka siç e kishin planifikuar dhe se çfarë komentesh mori nga mysafirët.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për të kuptuar më shumë rreth këtij eventi. /Lajmi.net/

[embedded content]

autor: Lajmi.net

20:00 |

Tash esht Koha
TAGS