Lajm i keq për Barcelonën, çfarë ka Messi?

Lajm i keq për Barcelonën, çfarë ka Messi?
12:31 | 11 Shtator 2019

Vazhdojnë lajmet e këqija për Barcelonën dhe Lionel Messin.

Lionel Messi e ka shumë të komplikuar rikthimin për ndeshjen ndaj Valencias të shtunën.

Argjentinasi pritet të humb edhe ballafaqimin e ardhshëm në La Ligë.

Trajneri Ernesto Valverde ende nuk e ka pasur Messin në dispozicion gjatë këtij sezoni në fillimin e komplikuar të edicionit të ri në elitën e futbollit spanjoll, raporton “Marca”, transmeton lajmi.net.

Messi u dëmtua më 5 gusht para udhëtimit të Barcelonës për në turneun përgatitor në SHBA. /Lajmi.net/

TAGS