Lajm shumë i keq për Barcelonën para ndeshjes me Liverpoolin

Lajm shumë i keq për Barcelonën para ndeshjes me Liverpoolin
Tash esht Koha

Sulmuesi Roberto Firmino është rikthyer në stërvitje për Liverpoolin.

Roberto Firmino është rikthyer në stërvitje për Liverpoolin para ballafaqimit me Barcelonën në Ligën e Kampionëve, të mërkurën.

Sulmuesi brazilian frikësohej se kishte përfunduar sezonin për shkak të një lëndimi në nyjën e këmbës.

Mirëpo, Firmino është parë sot në hapje të stërvitjes në Melwood, raportojnë mediat angleze, përcjell lajmi.net.

Rikthimi i tij është lajm i keq për Barcelonën meqë Firmino është një element kryesor në sulmin e “Reds” së bashku me Sadio Mane dhe Mohamed Salah. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS