Lajm tronditës për Barcelonën

Lajm tronditës për Barcelonën

Pas rikthimit nga lëndimi të De Jongit dhe Arthur Melos, Barcelona sot ka marr një lajm të keq .

Talenti i skuadrës, Alex Collado është lënduar dhe pritet të mungoj hiq më pak se 12 javë.

Që disa javë ai po stërviste me ekipin e parë dhe ishte në bankë rezervë në disa ndeshje.

Fatmirësisht për Barcelonën në bankë rezervë janë Ansu Fati dhe Martin Braithwaite.