Lajmi i fundit: Gjendet Remzije Mustafa

Lajmi i fundit: Gjendet Remzije Mustafa
Tash esht Koha

Është gjetur Remzije Mustafa, zonja nga Prishtina e cila ishte shpallur e zhdukur dhe po kërkohej nga fëmijet e saj për më shumë se një javë.

Lajmin e kanë konfirmuar për KTV familjarët e Remzije Mustafës.

Ndërkaq një e afërme e familjes ka shkruar në Facebook se Mustafa është gjetur në Fushë – Kosovë.

Shkrimi i plotë:

Zonja Remzije eshte gjetur para pak qastesh ne Fushe Kosove, tanime eshte kthyer ne shtepi bashke me femijet e saj ????.

Ne ju falenderojme te gjithve nga zemra qe u misheruat keto 8 dite me familjen e zonjes Remzije, treguat shqetsimin dhe interesimin tuaj per gjetjen e saj.

Zoti ju bekoft te gjithve ?

Zoti i bekoft familjet dhe shtepite tuaja ?

Tash esht Koha