Ledri Vula mahnitet nga performanca e dy shqiptareve në “Voice of Italy”

Ledri Vula mahnitet nga performanca e dy shqiptareve në “Voice of Italy”

Dy motra me prejardhje shqiptare së fundi kanë garuar në talent shoun “Voice of Italy”, ku kënduan këngën “Shumë pis” nga Era dhe Ledri.

Serena dhe Ina Sinani kanë dhënë performancë të jashtëzakonshme me këngën “Shumë pis” nga dy artistët shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Ato arritën qe me këtë performancë të kalonin sfidën e parë të garës në “The Voice of Italy”.

Pasi dëgjoi dy shqiptaret, reperi Ledri Vula ishte mahnitur nga kjo performancë dhe shpërndau një foto të tyre në Instagram.

Ditë më parë, prestigjiozja “Billboard” i kushtoi një artikull suksesit të artisteve shqiptare në botë, emra këta që çdo ditë po shtohen. /Lajmi.net/ 

TAGS