Ledri Vula takon Rita Orën para festivalit në Zurich

Ledri Vula takon Rita Orën para festivalit në Zurich
22:17 | 30 Qershor 2019

Ledri Vula ka publikuar një fotografi me Ritën.

Rita Ora dhe Ledri Vula do të jenë performuesit në mbrëmjen e sotme të ‘Alba Festival’, shkruan lajmi.net.

Reperi ka takuar këngëtaren nga Prishtina para fillimit të festivalit dhe shfrytëzoi mundësinë të publikoj edhe një fotografi me të.

Dyshja si gjithmonë duken në formë perfekte.

Në postimin e bërë Ledri la një zemër si mbishkrim dhe i menjëhershëm ishte edhe replika e Ritës e cila ja kthen në të njëjtën mënyrë. /Lajmi.net/  

TAGS