Leila Kraja pozon me veshjen transparente, duket joshëse në të zezë

Leila Kraja pozon me veshjen transparente, duket joshëse në të zezë
Tash esht Koha
8:23 | 21 Nentor 2019

Leila Kraja ka zbuluar shumë nga veshja transparente.

Moderatorja Leila Kraja e ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zbuluar format trupore në veshjen e zezë e transparente.

“Natën e mirë” ka shkruar ajo pranë fotografisë të cilën në Instagram e ka publikuar në orët e vona të natës.

Leila është aktive në këtë rrjet social dhe publikon shpesh foto të tilla./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS