Leonora Jakupi: Po mësohem me gatu pite

Leonora Jakupi: Po mësohem me gatu pite
Tash esht Koha
13:22 | 21 Korrik 2019

Lajmi.net/Mirage

Leonora Jakupi ka treguar se me çka është marrë kur u distancua paksa nga muzika.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, ishte së fundmi mysafire në emisionin ‘Mirage’, aty ku foli lidhur me pauzën në muzikë dhe rikthimin, shkruan lajmi.net.

Ajo ka zbuluar se me çfarë është marrë gjatë kohës kur nuk e kemi parë në ekran.

[embedded content]

Leonora ka treguar madje se ka fillu të mësohet të gatuaj pite. Këto dhe detaje të tjera këngëtarja i ka zbuluar për emisionin tonë.

Madje e ka pranuar edhe lidhjen e dashurisë./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS