Leze Qena plot energji, edhe në këtë moshë është e gatshme të pranojë rol

Leze Qena plot energji, edhe në këtë moshë është e gatshme të pranojë rol
16:14 | 25 Qershor 2019

Leze Qena ani pse në moshë, vazhdon të jetë plot energji.

Leze Qena ishte mysafire e emisionit “Mirage”, të premten që e kemi lënë pas, shkruan lajmi.net.

Aktorja ka rrëfyer të pathëna nga jeta profesionale dhe ajo private, ndërsa e kujtoi me shumë mall bashkëshortin e ndjerë.

Për momentin, Lezja është e angazhuar në serialin “Çka ka shpija”, por është e  gatshme të pranojë rol të ri nëse i përshtatet.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, për të mësuar se çfarë tha Leze Qena. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS