LG G9 mund të vijë me katër kamera dhe prizë kufjesh

LG G9 mund të vijë me katër kamera dhe prizë kufjesh
Tash esht Koha

Ndoshta LG nuk është aq i famshëm në botën e smartphone-ve siç ishte dikur, por ata vazhdojnë të ofrojnë pajisje të mira.

Ata kanë dhënë një alternativë të besueshme për telefonat e palosshëm me aksesorët e tyre të fundit, dhe tani duket gjithashtu se kompania po bën bast për përmirësimin e kamerës në pajisjet e tyre dhe LG G9 është dëshmia.

Këto koncepte na tregojnë pajisjen e parë LG për vitin 2020.

Kjo pajisje e re tani përfshin katër sensorë kamerash të vendosur në një mënyrë që na bën të kujtojmë Samsung Galaxy S10.

Nuk ka informacion për kamerat, por ne presim që të përfshijë të paktën një lente për zmadhim periskopik.

LG tani po largon sensorët e gjurmëve të gishtave të montuar në të kaluarën, ose të paktën ne nuk i shohim ato në imazhet konceptuale.

Kjo pajisje ndoshta do të lansohet në MWC, dhe do të përfshijë një prizë kufjesh.

Tash esht Koha
TAGS