Linda Halimi prek limitet, shtrin këmbët mbi të dashurin

Linda Halimi prek limitet, shtrin këmbët mbi të dashurin
19:20 | 4 Gusht 2019

Linda Halimi po kalon vikendin bashkë me burrin.

Linda Halimi edhe pse ka kohë që nuk ka sjellur diçka të re në muzikë vazhdon të jetë një nga emrat më të përfolur në shoubiz, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja minuta më parë ka ndarë me ndjekësit e saj në Facebook një video mjaft provokuese ku shihet duke shtrirë këmbët mbi bashkëshortin dhe ai gudulis artisten.

Përndryshe, Linda pas lindjes së birit është duke menduar rikthimin në muzikë dhe këtë ka bërë të ditur me anë të një postimi të bërë në Instagram. /Lajmi.net/

Being a Mommy is not easy and he appreciates it all??❤️ My Hubby is the greatest ????????Ladies, if he doesn’t treat you like a Queen, You don’t need him, because he definitely is not a King! And we Deserve Kings ?????

Publiée par Lindita Halimi sur Samedi 3 août 2019

TAGS