Linda Halimi zbulon si duket nga brenda shtëpia e re luksoze

Linda Halimi zbulon si duket nga brenda shtëpia e re luksoze

Linda Halimi dhe Big D ka pak kohë që u bënë prindër për herë të parë.

Linda Halimi dhe partneri i saj, pas lindjes së vajzës u shpërngulën në një shtëpi të re, shkruan lajmi.net.

Përmes imazheve që solli së fundi në rrjete sociale, këngëtarja tregoi se mbrëmë darkuan për herë të parë aty.

“Darka e parë këtu. Sonte është koha për ndejë”, ka shkruar Linda.

Ajo përmes fotos që postoi në Instagram, zbuloi një kënd të shtëpisë moderne. /Lajmi.net/

TAGS