Live 21.00: Madridi dhe Dortmundi në ethet e Championsit

Live 21.00: Madridi dhe Dortmundi në ethet e Championsit

Në Madrid dhe në Dortmund do të zhvillohen ndeshjet e para të të tetës së finales së Champions League në futboll, në mes Atletico Madridit dhe Liverpoolit, si dhe Dortmundit e PSG-së.

Të dyja ndeshjet luhen në orën 21.00 dhe secila është më atraktive se tjetra.

Vendasit janë në presion të madh, si Atletico që sfidohet nga kampioni në fuqi evropian, Liverpooli dhe verdhezinjtë nga kampioni francez, PSG.

MEDIAL.mk