Live 21.00: Manchester City – Real Madrid, Juventus-Lyon

Live 21.00: Manchester City – Real Madrid, Juventus-Lyon

Manchester City synon ta ruajë epërsinë (2:1) e krijuar në ‘Santiago Bernabeu’ kundër Real Madridit dhe të kualifikohet në çerekfinale të Champions League në futboll. 

Ndërsa Juventusi në Torino kërkon fitore dhe të përmbys humbjen me 1:0 nga Lyoni. 

Reali është para sfidës shumë të vështirë, të jesh apo të mos jesh, sikur edhe Juve ndaj Lyonit.

Trajneri i Realit Zinedine Zidane do të synojë përmbysjen ndaj Cityt të Guardiolës.