Llapi transferon lojtarin e Kosovës U19

Llapi transferon lojtarin e Kosovës U19

Llapi ka zyrtarizuar edhe përforcimin e radhës.

Skuadra e Llapit ka njoftuar së fundmi për transferimin e ri, atë të Gentrit Halilit.

Halili përfaqëson edhe kombëtaren e Kosovës me gjeneratën U19.

Lojtari aktivizohet si qendërmbrojtës, dhe ka gjetur marrëveshje për kontratë tri vjeçare.

Më poshtë ua përcjellim njoftimin e plotë të Llapit për këtë lëvizje.