Lojtarët kryesorë të Real Madridit janë shumë të zemëruar me sjelljen e Iscos

Marrëdhënia mes lojtarëve kryesorë të Real Madridit dhe Isco është përkeqësuar shumë gjatë javëve të fundit.

Kjo lajm jep drejtuesin e emisionit ‘Okdiario’, Eduardo Inda, duke folur për El Chiringuito.

[lidhur me url = “https://telegrafi.com/shperthen-isco-gjerat-ndryshojne-kur-ju-nuk-gezoni-te-njejtat-mundesi-si-bashkelojtaret-tuaj/”]

“Njerëzit në dhomat e veshjeve janë shumë më të zemëruar me Iscon se sa ishin disa javë më parë”.

Isco te Real Madridi (Foto nga Denis Doyle / Getty Images)

“Ata thonë se ai nuk ishte i interesuar për derbin dhe për duelin kundër Ajaxit”.

[lidhur me url = “https://telegrafi.com/solari-pergjigjet-iscos-futbollisti-profesionist-duhet-te-stervitet-njeqind-per-qind/”]

“Ata thonë se ai është i dobët në stërvitje, kalon çdo gjë dhe është jashtë klubit”.

[lidhur me url = “https://telegrafi.com/real-madridi-gatshem-te-fuse-iscon-ne-oferten-per-hazardin/”]

“Ajo që thuhet në dhomën e veshjes është se ai është jashtë formës, mbipeshës …”, deklaroi Inda.

Santiago Solari e Isco (Foto nga Gonzalo Arroyo Moreno / Getty Images)

Gazetari Eduardo Inda është njohur për informata të sakta për Real Madridin, ndërsa ishte i pari që zbuloi lajmin për largimin e Cristiano Ronaldos drejt Juventusit.

Isco është në luftë të hapur me trajnerin Santiago Solarin. Ai pritet që gjatë verës të kalojë në Angli ose Itali. / Telegrafi /

TAGS