Lori Hoxha ‘ndez’ rrjetin në bikini

Lori Hoxha ‘ndez’ rrjetin në bikini

Blogerja shqiptare, Lori Hoxha është në pushime.

Ajo është duke shijuar disa ditë të mira pushimi por nuk ka zbuluar destinacionin e pushimeve, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, imazhet dhe videot provokuese nga ana e saj nuk mungojnë gjersa vjen çdo herë e më e nxehtë.

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, ka sjell një fotografi në bikini, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë.

Hoxha së fundmi ka treguar se ka zbuluar ëndrrën e saj të fëmijërisë, ku ndoqi nga afër një koncert të reperit Drake. /Lajmi.net/

TAGS