Lori Hoxha tregon mësimin më të mirë që mori nga e ëma

Lori Hoxha tregon mësimin më të mirë që mori nga e ëma
10:05 | 18 Tetor 2019

Lori Hoxha i është përgjigjur pyetjeve të fansave.

Lori Hoxha së fundmi ua ka mundësuar ndjekësve të saj t’i parashtrojnë nga më të ndryshmet në profilin e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Njëra nga pyetjet që biondina mori ishte ‘Mësimi më i madh që ke marr nga nën’?

Teksa Lori ktheu këtë Përgjigje na bëri të reflektojmë të gjithë “Si të qëndrosh e butë teksa vazhdon të jesh e fortë, ajo është një mjeshtër në këtë gjë, Ajo femër ja ka dalë përballë çdo gjëje dhe vazhdon të bën më të mirën për të gjithë, pa pritur asgjë në këmbim. Çdo kush ka nevojë për të këtë jetë”. /Lajmi.net/

TAGS