Luana kujdeset që të marrë sërish gjithë vëmendjen me dukjen e saj (Foto)

Luana kujdeset që të marrë sërish gjithë vëmendjen me dukjen e saj (Foto)

Luana Vjollca është njëra prej moderatoreve më të bukura të ekraneve shqiptare.

Kjo ka bërë që biondja e famshme të ndiqet nga fansa të shumtë në rrjetet sociale.

(Foto: InstaStory/LuanaVjollca)

Për më shumë, admiruesit e saj mezi presin fundjavën që ta shohin prezantuesen në emisionin e saj televiziv.

Lexo po ashtu:

Ndërsa Luana kujdeset që t’i mbajë të informuar ata që e pëlqejnë, se çfarë do të veshe në emisionin e radhës.

Këtë fundjavë ajo ka zgjedhur një fustan të gjatë që ia thekson linjat trupore.

Ndërkohë që edhe makijazhi dhe flokët e saja janë rregulluar në mënyrë që ajo merr dhjetëra mijëra pëlqime.

(Foto: InstaStory/LuanaVjollca)

Në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga mbi një milion fansa, ajo i ka publikuar disa fotografi dhe video që vënë në pah dukjen e saj. /Telegrafi/

(Foto: InstaStory/LuanaVjollca)