Luana Vjollca publikon foton seksi, s’keni për ta besuar çmimin e veshjes së saj

Luana Vjollca publikon foton seksi, s’keni për ta besuar çmimin e veshjes së saj

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj.Pak më parë Luana ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku shihet e veshur me një fustan të gjatë të kuq, teksa krahas postimit ka shkruar për këngën e re që do të lançojë.

Faqja, ‘whattheywearin’ e cila gjen çmimin e veshjev të VIP-ve, ka zbuluar se fustani që shihet në foto ka kushtuar 4,998 euro. Moderatorja njihet për veshjet e saj të shtrejta dhe me çmime marramendëse.

TAGS