Lyrical Son, Mc Kresha dhe Singullar publikojnë bashkëpunimin e ri

Lyrical Son, Mc Kresha dhe Singullar publikojnë bashkëpunimin e ri
19:59 | 30 Nentor 2019

P.I.N.T. dhe Singullar kanë bashkuar forcat për këngën e re.

Mc Kresha së bashku me Lyrical Son dhe Singullar minuta më parë kanë publikuar këngën e re të cilën e kanë titulluar ‘Filmi i fundit’, shkruan lajmi.net.

‘Filmi i fundit’ është pjesë e albumit të fundit të tyre.

Ashtu si projektet e tjera ashtu edhe kjo e fundit është realizuar vetëm në versionin ‘audio’.

Incizimi është bërë nga K-Master, ndërsa Pressplay e ka bërë edhe miksimin dhe masterizimin. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS