Mahmut Ferati dhe Vjollca Selimi me potpuri këngësh në prag të 2020-ës

Mahmut Ferati dhe Vjollca Selimi me potpuri këngësh në prag të 2020-ës
19:52 | 11 Dhjetor 2019

Mahmut Ferati dhe Vjollca Selimi kanë publikuar një potpuri këngësh.

Duket qenë se jemi në prag të vitit të ri 2020, emra të njohur të estradës kanë sjell projekte të reja muzikore dhe kanë marrë pjesë në programe festive ku i kanë kënduar ato, shkruan lajmi.net.

Disa prej tyre kanë preferuar të këndojnë potpuri, njësoj edhe këngëtari i mirënjohur Mahmut Ferati së bashku me kolegen e tij Vjollca Selimin.

Videoja tashmë po qarkullon në Youtube dhe po pëlqehet nga publiku./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS