Majk bashkohet me Majlindën? Zbulohet e vërteta

Majk bashkohet me Majlindën? Zbulohet e vërteta

Historia e dashurisë së Majkut dhe Majlindës, edhe pse është mbyllur para lindjes së djalit të tyre, Roan, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes.Vogëlushi Roan jeton me të ëmën dhe e takon shpesh babain e tij, i cili ndan herë pas here momente të ëmbla me voglëushin në rrjete sociale. Mirëpo, fansave u ka bërë përshtypje një video e Roanit dhe Majlindës të postuar nga Majk, ku vogëlushi shfaqet duke kënduar në makinë këngën e të atit, duke ngritur dyshime se dyshja janë rikthyer bashkë.

Sakaq , burime për ‘Prive’ kanë bërë me dije se dyshja kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre vetëm  për hir të vogëlushit, i cili do t’i bashkojë gjithmonë, por nuk janë rikthyer si çift.

TAGS