Majk rikthehet me Majlinda Zekën? Ja deklarata që i bëri të gjithë të dyshojnë

Majk rikthehet me Majlinda Zekën? Ja deklarata që i bëri të gjithë të dyshojnë
Tash esht Koha

Marrëdhënia e këngëtarit të njohur Majk me mamanë e djalit të tij, Majlindën ishte në qendër të vëmëndjes për një kohë të gjatë pas deklaratave të dyshes.

Mirëpo mesa duket situata ka ndryshuar. Së fundmi Majk ka postuar në rrjetin e tij social “Instagram”, një video ku shfaqet ish-partnerja e tij, Majlinda dhe djali Raon, I cili shoqëron këngën e të atit.

“Sytë më ishin qorruar për të të parë, video e preferuar…”-shkruan Majk bashkangjitur videos së publikuar, duke etiketuar Majlindën  dhe djalin e tij.

Ka mjaftuar ky veprim për të ngritur dyshime se mund të ketë një rikthim të dyshes. Por nuk ka mbetet gjë tjetër veçse të presim një reagim të njërit prej tyre, nëse zbulojnë më shumë për zërat që po qarkullojnë.

Tash esht Koha
TAGS