Majlinda zbulon gjininë e bebes që po pret me Majk (Foto)

Showbiz | Publikuar më 24.11.2016 në ora 17:54

majk-780x439-650x358

Majk po bëhet baba!

Ish-e dashura e reperit Majk ka dhënë një lajm mjaft të rëndësishëm me anë të një fotografie që ka postuar në rrjetin social Instagram.

Ajo ka publikuar një fotografi përmes së cilës konfirmon se ajo është shtatzënë e madje po pret një djalë, shkruan lajmi.net

Majlinda dhe Majk jo pak kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe është përfolur shumë për shtatzëni, por asnjëherë nuk është konfirmuar deri tani.

15207981_383702855305079_870078848_n

The post Majlinda zbulon gjininë e bebes që po pret me Majk (Foto) appeared first on GazetaBlic.