Man Utd e do yllin e Ajaxit

Man Utd e do yllin e Ajaxit

Manchester United është duke tentuar të bëjë një transferim të madh nga Ajaxi.

Manchester United po tenton transferojë David Neres nga Ajaxi.

‘Djajtë e Kuq’ duan ta transferojnë brazilianin nga skuadra holandeze gjatë afatit kalimtar veror, përcjell lajmi.net.

Për transferimin e David Neres, Manchester United duhet të paguajë 55 milionë euro.

Në garë për transferimin e sulmuesit janë edhe Chelsea, Everton dhe Arsenal. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS