Man Utd heq dorë nga Wan – Bissaka, kthehet kah ylli i PSG

Man Utd heq dorë nga Wan – Bissaka, kthehet kah ylli i PSG

Manchester United duket se ka hequr dorë nga mbrojtësi i Crystal Palace, Aaron Wan – Bissaka.

‘Djajtë e kuq’ duket se janë kthyer kah ylli i Paris Saint Germain, Thomas Meunier, duke hequr dorë nga anglezi Bissaka, shkruan ‘Mirror’ transmeton lajmi.net.

Bissaka është kërkohet me ngulm edhe nga Manchester City, por lojtari ka bërë të ditur se nuk planifikon të largohet nga Crystal Palace.

Gjithashtu, është Diogo Dalot i cili ka shfaqur paraqitje të mira dhe duket se ka bindur trajnerin Ole Gunnar Solskjaer për pozitën e krahut të mbrojtjes.

Në anën tjetër, Thomas Meunier është i pëlqyer nga United, dhe me eliminimin e fundit të PSG nga Liga e Kampionëve, lojtari shumë lehtë mund të kalojë në ‘Old Trafford’. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS