Man Utd po e thyen rekordin e transferimeve në verë

Man Utd po e thyen rekordin e transferimeve në verë

Manchester United duket se e ka ndarë mendjen se cilin mbrojtës ta transferojë gjatë afatit kalimtar të kësaj vere.

Manchester Unite është duke e kërkuar një qendërmbrojtës, gjersa ka disa emra në listën e tyre.

Skuadra angleze është duke e kërkuar, Harry Maguiren, Kalidou Koulibalyn dhe Raphael Varanen, përcjell lajmi.net.

Por, Manchester United dëshiron ta transferojë mbrojtësin e Napolit, ndërsa duhet t’i paguajë 100 milionë euro.

Skuadra italiane ka bërë të ditur se janë të gatshëm ta shesin Koulibalyn, andaj kanë kërkuar shumën e majme për shërbimet e tij. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS