Manchester United këshillohet të transferojë yllin e Kosovës!

Manchester United këshillohet të transferojë yllin e Kosovës!

Portali britanik “unitedinfocus.com” e këshillon gjigantin anglez që ta transferojë këtë verë yllin e Kosovës, të cilin e duan shumë klube evropiane

Manchester United duhet ta transferojë Milot Rashicën këtë verë.

Kjo është këshilla që ia ka dhënë portali “unitedinfocus.com” gjigantit britanik.

Rashica pritet të largohet nga Werder Bremeni në javët në vazhdim dhe interesimi i klubeve evropiane për të është i madh.