Martesa e çiftit të njohur po merr fund zyrtarisht

Martesa e çiftit të njohur po merr fund zyrtarisht
23:00 | 3 Korrik 2019

Çifti i njohur po ndahet.

Pas një viti martesë, modelja e njohur Shanina Shaik ka paraqitur divorc nga bashkëshorti i saj, DJ Ruckus, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

“Ata kanë shumë respekt për njëri-tjetrin dhe dashuri poashtu. Ata po kërkojnë respekt gjatë kësaj kohe” thuhej ndër të tjera në qershor kur edhe u deklarua ndarja e tyre.

Çifti u martua në Bahamas në prillin e kaluar dhe nuk kanë fëmijë./Lajmi.net/

TAGS