Massaro: Na ka befasuar pritja e tifozëve në Kosovë

Massaro: Na ka befasuar pritja e tifozëve në Kosovë
Tash esht Koha

14:52 |

Daniele Massaro së bashku me Franco Baresin janë paraqitur në konferencë për shtyp para ndeshjes mes KF Feronikelit dhe AC Milanit.

Njëjtë sikurse Baresi, i befasuar nga mikpritja e tifozëve ka mbetur edhe Daniele Massaro.

“Është një vazhdimësi e lojërave që bëjmë para fillimit të kampionatit”, ka deklaruar Massaro.

I ngjajshëm

“Na ka befasuar pritja që na është bërë dhe jemi skuadra më trofeshme në botë dhe jemi duke punuar që të rikthehemi”, ka deklaruar legjenda e Milanit.

Ndeshja mes KF Feronikelit dhe Milan luhet me fillim nga ora 20:45, në stadiumin ‘Fadil Vokrri’./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

15:00 |

Tash esht Koha
TAGS